Witam,
bardzo prosze o pomoc, mój problem przedstawia się następująco:
Mam od dwóch miesięcy nowy laptop lenovo, parę dni temu okazało się, że głośniki z laptopa nie działają tzn. włączając muzykę nie było nic słychać, a po podłączeniu słuchawek głos był w jednej słuchawce. Używając onekey recovery przywróciłam laptopa do stanu początkowego. Niestety dalej był problem z dźwiękiem, zaczęłam grzebać w usatwieniach i teraz mam dźwięk ale tylko z laptopa a po podłączeniu działających słuchawek(jeszcze parę dni temu ich używałam na laptopie) dźwięku nie ma tzn dalej muzyka gra przez głośniki laptopa.
W ustawieniach mam tak:
w smart audio mam ustawione w reżyserze dźwięku mulistream
Po kliknięciu na ikonkę głośniczka na pasku na dole po prawej i naciśnięciu prawego klawisza i następnie urządzenia do odtwarzania mam w odtwarzaniu głośniki-urządzenie domyślne i w nagrywaniu mikrofon jako urządzenie domyślne
po podłączeniu słuchawek dźwięk dalej wydobywa się przez głośniki
Bardzo proszę o pomoc nie wiem co zrobić a w sprawach komputerowych jestem zielona, przeszukałam już różne fora internetowe ale to na nic.
Proszę o pomoc
bardzo prosze o pomoc, mój problem przedstawia się następująco:
Mam od dwóch miesięcy nowy laptop lenovo, parę dni temu okazało się, że głośniki z laptopa nie działają tzn. włączając muzykę nie było nic słychać, a po podłączeniu słuchawek głos był w jednej słuchawce. Używając onekey recovery przywróciłam laptopa do stanu początkowego. Niestety dalej był problem z dźwiękiem, zaczęłam grzebać w usatwieniach i teraz mam dźwięk ale tylko z laptopa a po podłączeniu działających słuchawek(jeszcze parę dni temu ich używałam na laptopie) dźwięku nie ma tzn dalej muzyka gra przez głośniki laptopa.
W ustawieniach mam tak:
w smart audio mam ustawione w reżyserze dźwięku mulistream
Po kliknięciu na ikonkę głośniczka na pasku na dole po prawej i naciśnięciu prawego klawisza i następnie urządzenia do odtwarzania mam w odtwarzaniu głośniki-urządzenie domyślne i w nagrywaniu mikrofon jako urządzenie domyślne
po podłączeniu słuchawek dźwięk dalej wydobywa się przez głośniki
Bardzo proszę o pomoc nie wiem co zrobić a w sprawach komputerowych jestem zielona, przeszukałam już różne fora internetowe ale to na nic.
Proszę o pomoc