Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Medion CTX918_V.2 PCI TV-Tuner - wewnętrzny tuner dvb-t Brak sygnału

kuba231078 20 Lis 2014 13:35 1020 1
  • #1 20 Lis 2014 13:35
    kuba231078
    Poziom 11  

Nabyłem ostatnio po okazyjnej cenie tuner Medion CTX918_V.2 PCI TV-Tuner V.92 Data/Fax Modem Card podłączyłem zainstalowałem właściwe sterowniki program K!TV I do tego momentu wszystko jest ok.

Problem zaczyna się w momencie kiedy chcę wyszukać stacje telewizyjne po przez K!TV program wyszukuje ale niestety nic nie znajduje na ekranie jest śnieżenie i szum a po zakończonym wyszukiwaniu nie ma żadnej stacji .

Dodam jeszcze ,że sam mam kilka podejrzeń dla czego karta nie odbiera programów ale dokładnej przyczyny nie jestem pewny

PO PIERWSZE MOJA ANTENA działa ona na dekoderze podpiętym pod telewizor ale jej odbiór nie jest rewelacyjny bo decoder odbiera tylko kilka programów na pewno mniej niż powinien więc nasuwa mi się podejrzenie ,że karta w komputerze potrzebuje do odbioru sygnału lepszej anteny .

PO DRUGIE podejrzewam ,że coś źle ustawiam na programie przy wyszukiwaniu stacji ale próbowałem już wszystkich możliwych ustawień w systemie PAL gdyż taki obowiązuje w naszym kraju I nic to nie dało.

PO TRZECIE KARTA POCHODZI Z NIEMIEC
    - I tu w tym też może być problem bo jak wszyscy wiemy Niemcy mają trochę inny system telewizji DVB-T. I karta może nie działać właśnie z tego powodu. Dodam jeszcze ,że mieszkam bardzo blisko granicy niemieckiej i próbowałem też ustawiać w K!TV by odebrać sygnał stacji z Niemiec i też nic.

Link do opisywanego tunera

http://www.ebay.pl/itm/Medion-20024179-CTX918...er-and-V-92-Data-Fax-Modem-Card-/360476480546

Jeśli ktoś z was ma jakieś pomysły w czym tkwi przyczyna mojego problem to proszę o radę za ,którą z góry dziękuję

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME