Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka samsung sr-s2229css-nie załącza się ponownie po osiągnięciu temperatury

marcinkicha 20 Lis 2014 19:59 1626 3
  • #1 20 Lis 2014 19:59
    marcinkicha
    Poziom 2  

Witam...mam problem z lodówką Samsung sr-s2229css. .po włączeniu lodówka osiąga żądaną temperaturę i się wyłącza agregat..problem polega na tym że nie chcę się załączyć ponownie...po wyłączeniu z sieci i ponownym włączeniu znowu podejmuję pracę. ..wymieniony został moduł sterowania..bezpiecznik grzałki parowNika i czujnik ntc ...grzałki sprawdzone omówieniem. ..proszę o pomoc. ..

4 3
  • #2 07 Maj 2015 21:46
    piotrcor
    Poziom 8  

Witam mam podobny problem z lodowka cda , po wlaczeniu chlodziarka osiaga tem lecz potem tylko zamrazarnik dziala czy poradzi Pan sobie z tym

1
  • #3 08 Maj 2015 19:47
    falo22
    Poziom 25  

Grzałka odszraniania parownika zamrażarki sprawdzona? w tego typu lodówkach po osiągnieciu temp. zadanej urządzenie przechodzi w tryb odszraniania parownika, jeżeli grzałka jest uszkodzona lub czujnik na parowniku to niestety będzie to trwało tak długo aż osiągnie 0 stopni przy sprawnym czujniku a uszkodzonej grzałce.

2
  • #4 10 Maj 2015 12:20
    marcinkicha
    Poziom 2  

Witam...w tej lodówce są dwa osobne parowniki z grzałką w chłodziarce i zamrażarce. ..u mnie przyczyną była przepalona grzałka parownika w chłodziarce...grzałka 240 V ..300 omów...pozdrawiam

2