Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Integra 128 zwiększenie liczby użytkowników ponad....

21 Lis 2014 20:33 1110 10
  • Poziom 29  
    ... możliwości oprogramowania konfiguracyjnego. Potrzebuję wklepać więcej użytkowników niż pozwala DloadX, czyli grubo ponad 240. Ze względu na mocno rozbudowany system w dużym biurowcu nie wchodzi w grę przejście na coś innego.
    Poszukiwane rozwiązanie integrujące Integrę z modułem kontroli dostępu Acco, gdzie można wklepać znacznie więcej użytkowników lub inne podobne. Satel na razie nie wyprodukował modułu Integra-Acco. Proszę o jakieś pomysły.
  • OptexOptex
  • Poziom 23  
    Witam

Wklepanie uzytkownikow w ACCO i polaczenie na drucie do Integry.

pozdr
  • OptexOptex
  • Poziom 29  
    A w jaki sposób, bo wykonałem już wiele telefonów do Satela i na razie podobno jest w opracowaniu jakiś moduł, który połączy Acco z Integrą?
  • Poziom 23  
    Podłącz wyjście ACCO do wejścia Integry.

pozdr
  • Poziom 24  
    SMDmaniak napisał:
    Podlanczasz wyjscie ACCO do wejscia Integry.

Jaki stopień w/g 50131 takie rozwiązanie zapewni?
    W jaki sposób rozróżniać użytkowników systemu w takim rozwiązaniu z poziomu SSWiN, oraz przydzielać im uprawnienia?

Dodano po 2 [minuty]:

Taki system proponowałbym zrobić na sprzęcie do tego przeznaczonym, np. Galaxy dimension lub Concept 4000 z Inner Range.
  • Poziom 23  
    MAJSTER XXL napisał:
    ... możliwości oprogramowania konfiguracyjnego. Potrzebuję wklepać więcej użytkowników niż pozwala DloadX, czyli grubo ponad 240. Ze względu na mocno rozbudowany system w dużym biurowcu nie wchodzi w grę przejście na coś innego.
    Poszukiwane rozwiązanie integrujące Integrę z modułem kontroli dostępu Acco, gdzie można wklepać znacznie więcej użytkowników lub inne podobne. Satel na razie nie wyprodukował modułu Integra-Acco. Proszę o jakieś pomysły.

fred4u
    "W jaki sposób rozróżniać użytkowników systemu w takim rozwiązaniu z poziomu SSWiN, oraz przydzielać im uprawnienia? "

Jeźeli użytkownicy maja uzbrajać strefy to można przez binarne kombinacje na wyjściach. A kto uzbroił przez odczyt ACCO.

pozdr
  • Poziom 29  
    Generalnie chodzi, aby użytkownikom wydawać karty do kontroli dostępu. A w tym momencie już mam zapełnione wszystkie możliwości, wydałem maksymalną ilość kart do skonfigurowania w Integrze. Uzbrajanie stref to inna sprawa. Potrzebuję tylko więcej kart. Podłączenie samej klawiatury od Acco do Integry jest wykonalne, ale użytkownicy są zapamiętywani w kontrolerach przejść, a tego to chyba się nie da spiąć do Integry?
  • Poziom 23  
    Kontroler ACCO z brakujacymi kartami podłaczony do Integry.

pozdr
  • Poziom 29  
    A w jaki sposób podłączony, nie ma takich magistrali na płytach, żeby tak to wykonać.?
    Może kolega wyjaśnić? Dzięki.
  • Poziom 24  
    Koledze chodziło o połączenie wyjść z wejściami, tj przekaźnik na płycie ACCO narusza wejście włączające/wyłączające czuw./otwierające drzwi.
    Niestety w takim rozwiązaniu nie masz szans na spójną pamięć zdarzeń.
  • Poziom 23  
    Witam

Tak. Pełna integracja będzie dopiero za pomocą modułu przejsciówki RS232-RS485. ACCO ma dwa wyjścia i jedno do elektrozaczepu. Przy połączenu z wejściami Integry można w ten sposób sterować elektrozaczepami. Jeżeli potrzebna jest wieksza ilość to musimy połączyć wiecej modułów ACCO z Integra i użyć kombinacje binarne.

pozdr