Zepsuła mi się pralka Candy CY2 104
candy.pl/produkt-archiwalne/774-cy2_104
Proszę o pomoc w określeniu co mogło się stać i czy naprawa jest opłacalna.
Podczas wirowania pralka zaczęła stukać, potem cisza jedno pranie, a przy kolejnym stukanie jeszcze przed wirowaniem. Bęben wydaje się w środku przycierać i jednocześnie "leży"- opiera się o zewnętrzną obudowę - tak jakby "opadł".
Zabrałem się za rozkręcanie ale z powodu braku kluczy poddałem się po ściągnięciu tylnej obudowy - więc nic nie widać specjalnego - z zewnątrz ten bęben wygląda w porządku.
Przeglądać posty na forach zastanawiam się czy to może być np. łożysko, albo coś wpadło drobnego do bębna? Czy w tym modelu zespół piorący jest w ogóle rozbieralny?
candy.pl/produkt-archiwalne/774-cy2_104
Proszę o pomoc w określeniu co mogło się stać i czy naprawa jest opłacalna.
Podczas wirowania pralka zaczęła stukać, potem cisza jedno pranie, a przy kolejnym stukanie jeszcze przed wirowaniem. Bęben wydaje się w środku przycierać i jednocześnie "leży"- opiera się o zewnętrzną obudowę - tak jakby "opadł".
Zabrałem się za rozkręcanie ale z powodu braku kluczy poddałem się po ściągnięciu tylnej obudowy - więc nic nie widać specjalnego - z zewnątrz ten bęben wygląda w porządku.
Przeglądać posty na forach zastanawiam się czy to może być np. łożysko, albo coś wpadło drobnego do bębna? Czy w tym modelu zespół piorący jest w ogóle rozbieralny?