#1 14160783 24 Lis 2014 13:44 krajek100 krajek100 Poziom 2 Posty: 2 Autor tematu Post #1 14160783 24 Lis 2014 13:44 Witam,szukam przekaznika od grzania foteli.Z góry dzięki za pomoc
#2 14160901 24 Lis 2014 14:29 real898 real898 Poziom 14 Posty: 64 Pomógł: 3 Ocena: 8 Pomocny post? (0) Post #2 14160901 24 Lis 2014 14:29 wedlug autodaty jest w bagazniku w skrzynce bezpiecznikow po lewej stronie
#3 14160961 24 Lis 2014 14:52 krajek100 krajek100 Poziom 2 Posty: 2 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 14160961 24 Lis 2014 14:52 bezpieczniki mam w podłodze obok akumulatora,ale przekaznika tam żadnego nie widać,Sprawdze jeszcze w tym bagażniku