Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Mercedes Vito 639 109 cdi - Poszukuję przekaźnika świec żarowych

20 Mar 2019 09:27 384 11
  • Poziom 12  
    Witam kolegów na forum.
    Posiadam vito 2,2 109 cdi z 2004 roku i nie mogę doszukać się przekaźnika świec żarowych. Z wiadomości elektrody szukałem w komorze silnika w górnej części ale nie ma. Może ktoś wie dokładnie to proszę o opisanie lub fotkę. Z góry b. dziękuję i pozdrawiam.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 43  
    W komorze silnikowej, mocno z tyłu - trzeba dobrze się schylić przy zaglądaniu.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 12  
    Proszę bliżej określić.
  • Poziom 43  
    Czarna skrzynka przykręcona na 2 śrubach coś takiego widać jak na dłoni.
    Mercedes Vito 639 109 cdi - Poszukuję przekaźnika świec żarowych
  • Poziom 12  
    Ale w którym miejscu ?
  • Poziom 43  
    Napisałem w post#2 dobrze schylić i go tam zobaczysz. W komorze silnika. Jak mam ci pokazać na odległość palcem?
  • Poziom 12  
    Przepraszam. Ale proszę określić przy jakiej części silnika , chłodnica , turbina , rozrusznik.
  • Poziom 43  
    Pewnie już poradziłeś sobie do tej pory, ale gdyby nie, to taka czarna "puszka" po prawej str. A jak pojedz po przewodach od świec, a na pewno znajdziesz.
  • Spec od Mercedesów
    W W639 idąc po przewodach świec do niczego nie dojdziesz. Pomyliło ci się ze starszym modelem 638 - tam przekaźnik jest rzeczywiście po prawej stronie.
  • Poziom 12  
    Gerri. Jeżeli wiesz gdzie znajduje się ten przekaźnik to proszę określ bliżej. Szukalem w komorze silnika i po prawej i po lewej , na dole i u góry i nie znalazłem.
    Jeżeli mógłbyś mi pomóc to bardzo proszę.
    Pozdrawiam wszystkich zaglądających do mojego posta.
  • Spec od Mercedesów
    Mercedes Vito 639 109 cdi - Poszukuję przekaźnika świec żarowych
    Zdjęcie zrobiłem na złomku żeby było lepiej widać. To wersja angielska - tak więc weź poprawkę. Po prawej stronie zdjęcia jest skrzynka bezpieczników.
  • Poziom 12  
    Po wskazówkach odnalazłem w lewej stronie komory silnika.