Witam, mam zainstalowaną telewizję kablową cyfrową INEA przez moduł CAM bez dekodera, teraz kupiłem drugi telewizor i chciałbym się jakoś podłączyć.
Wiadomo mogę zastosować rozgałęźnik do anteny, ale chyba nie będę miał całego pakietu tak jak na pierwszym TV. Czy jest na to jakieś rozwiązanie?
Wiadomo mogę zastosować rozgałęźnik do anteny, ale chyba nie będę miał całego pakietu tak jak na pierwszym TV. Czy jest na to jakieś rozwiązanie?