Witam , nie znam za bardzo na tabletach i potrzebuję dobrego tabletu ,oczywiście jak najlepszy do kwoty 350zł nooo maks 400. Własnie tablet w tej cenie.
I co sądzicie o tablecie Actina 7i ?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
I co sądzicie o tablecie Actina 7i ?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.