logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Tablet do 400 zł na święta - opinie o Actina 7i?

Albi7x 01 Gru 2014 19:04 1038 5
REKLAMA
  • #1 14182644
    Albi7x
    Poziom 8  
    Posty: 43
    Ocena: 1
    Witam , nie znam za bardzo na tabletach i potrzebuję dobrego tabletu ,oczywiście jak najlepszy do kwoty 350zł nooo maks 400. Własnie tablet w tej cenie.

    I co sądzicie o tablecie Actina 7i ?

    Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 14183718
    andy076
    Poziom 16  
    Posty: 161
    Pomógł: 7
    Ocena: 22
    Witaj
    A może jakiś Haier, np. HaierPad D85 ciut droższy ale ips 8" 3G
  • REKLAMA
  • #3 14183772
    luki56
    Poziom 39  
    Posty: 6684
    Pomógł: 37
    Ocena: 44
    Ściągnij z zagranicy
    Emdoor EM-I8170
    Kingsing W8
    Ployer MOMO8W
    Ployer Pipo W4
  • REKLAMA
  • #4 14186262
    Albi7x
    Poziom 8  
    Posty: 43
    Ocena: 1
    Dzięki za odpowiedź . Z zagranicy troche ciężko , a coś z polski ejszcze ? np ten haierPad d85 fajny , coś podobnego polecicie ?
  • REKLAMA
  • #6 14186321
    19gringo91
    Poziom 4  
    Posty: 3
    Bardzo fajny tablet mam taki i jestem zadowolony
REKLAMA