Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny do wzmacniacza Yamaha AX-500.

Welonghan 11 Gru 2014 19:25 858 3
  • #1 11 Gru 2014 19:25
    Welonghan
    Poziom 2  

Witam. Niedawno zakupiłem Yamahę AX-500. Mam zamiar zakupić do niego jakieś w miarę dobre kolumny. Czemu w miarę? Bo na rewelację mnie najzwyczajniej nie stać :). Oczywiście nie mówię tu o cenie 300zł, tylko tak do 700-800zł. Tak, wiem że były już zakładane tego typu tematy, jednak nic konkretnego tam nie znalazłem. Proszę od razu o nie polecanie jakichkolwiek Altusów, Polarisów. Miałem okazję przesłuchać Altusy 110. Naczytałem się kiedyś o nich wiele, że to legenda i są świetne, jednak odsłuchując jakoś mnie nie zaskoczyły. Później czytając opinie na ich temat, nie tylko ja tak uważałem. Co do Polarisów, nie miałem okazji odsłuchać, lecz sugeruję się opiniami z internetu. Wymiary pokoju w którym będą stały to około 25m2, sufit jest ścięty w połowie od dachu. Nie słucham jednego gatunku muzyki, głównie są to rock, metal, trance, muzyka klubowa, house, hardstyle. Jest to dla mojego własnego użytku, raczej nie będę wynosił sprzętu na otwartą przestrzeń, czy do większych pomieszczeń. Proszę o pomoc :). Pozdrawiam.

0 3
  • #2 11 Gru 2014 19:55
    karolc1996
    Poziom 12  

Polecam Altus 300 lub Alton 110 :)

Moderowany przez telecaster1951:

Umie Kolega czytać? Autor wyraźnie napisał żeby mu nie polecać Altusów. Poza tym za te pieniądze można mieć coś znacznie lepsze. No i najważniejsze, A300 to 25 metrów?
    Ostrzeżenie za bzdurną poradę.
    3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

0
  • #3 11 Gru 2014 20:10
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Za te pieniądze można już coś przyzwoitego dostać.
    Tonsil Maestro II 130, Tannoy M3, Canton Fonum 600, Mission M33i.

0
  • #4 11 Gru 2014 21:22
    Welonghan
    Poziom 2  

Z tych w sumie najbardziej pasowałyby mi Maestro, prosiłbym o jeszcze jakieś propozycje :). Dziękuję za odpowiedź. :)

0