Witam,
Mam problem z drukarka brother dcp j125. Nie drukuje koloru magenta.
Zaczelo sie od tego, ze drukowalem brazowy kolor i w 3 stronach bylo ok, a na 4 wyszedl juz kolor zielony. Zmienilem tusz na nowy (tanie zamienniki) zrobilem czyszczenie z panelu i wydruk testowy. Na wydruku testowym brakowalo pare czerwonych kwadracikow, wiec czyscilem jeszcze z 5 razy. Niestety, po tych paru razach przestal wogole drukowac czerwone kwadraciki.
Wczoraj sprobowalem recznie przeczyscic dysze, za pomoca plynu wstrzykajac go w miejsce gdzie pobierany jest tusz z tonerow ale niestety to tez nie pomoglo. Mam zamiar dzis wstrzyknac do pustego tonera plyn, ktory mi zostal choc watpie, ze to cos pomoze.
Czy istnieje jeszcze jakies rozwiazanie, czy poprostu glowica padla na amen?
Pozdrawiam
Wojciech
Mam problem z drukarka brother dcp j125. Nie drukuje koloru magenta.
Zaczelo sie od tego, ze drukowalem brazowy kolor i w 3 stronach bylo ok, a na 4 wyszedl juz kolor zielony. Zmienilem tusz na nowy (tanie zamienniki) zrobilem czyszczenie z panelu i wydruk testowy. Na wydruku testowym brakowalo pare czerwonych kwadracikow, wiec czyscilem jeszcze z 5 razy. Niestety, po tych paru razach przestal wogole drukowac czerwone kwadraciki.
Wczoraj sprobowalem recznie przeczyscic dysze, za pomoca plynu wstrzykajac go w miejsce gdzie pobierany jest tusz z tonerow ale niestety to tez nie pomoglo. Mam zamiar dzis wstrzyknac do pustego tonera plyn, ktory mi zostal choc watpie, ze to cos pomoze.
Czy istnieje jeszcze jakies rozwiazanie, czy poprostu glowica padla na amen?
Pozdrawiam
Wojciech