Po wymianie tuszy drukowała jakiś czas dobrze potem tylko na różowo, czerwono. Wszystkie tusze pełne . Jaka może być przyczyna. Jestem laikiem w tej kwestii ale wydaje się mi, że może trzeba ją przeczyści. Jakie może być rozwiązanie tego problemu ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam