Witam, do pralki między bęben a osłonę dostał się drut z kapelusza. Otóż czytałem na forum podpowiedzi żeby wyciągnąć grzałkę, niestety w moim przypadku nie jest to możliwe, ponieważ drut zahaczył się o grzałkę i nie da się jej wyciągnąć bardziej niż na 5 cm. Czy jest jakiś inny sposób na dostanie się do pralki we w miarę łatwy sposób?
P.S. próbowałem zdjąć te plastikowe wałki w środku bębna, jednak nie chciały się ruszyć.
P.S. próbowałem zdjąć te plastikowe wałki w środku bębna, jednak nie chciały się ruszyć.