Witam wszystkich,
Tak jak w temacie mam probelm z prawidłowym funkcjonowaniem pilota na kierownice Blaupunkt RC10
Pilot ten współpracuje z radiem Daytona. Pilot jest nowy z Mediamarkt
Opis problemu:
Po podłczeniu odbiornika podczerwieni do złacza MINI ISO pilot pracuje prawidłowo. Po kilku właczeniach i wyłączeniach radia (zdjęciu panela itp) pilot przestaje reagować. Metodą prób i błędów stwierdziem że aby go reaktywować wystarczy tylko rozłączyć i podłaczyć ponownie mini iso i juz wszystko działa ale problem ten pojawia ze znów za kilka włączeń i wyłaczeń.
Ile można wyjmować radio.
Uprzejmie proszę o pomoć,
Tak jak w temacie mam probelm z prawidłowym funkcjonowaniem pilota na kierownice Blaupunkt RC10
Pilot ten współpracuje z radiem Daytona. Pilot jest nowy z Mediamarkt
Opis problemu:
Po podłczeniu odbiornika podczerwieni do złacza MINI ISO pilot pracuje prawidłowo. Po kilku właczeniach i wyłączeniach radia (zdjęciu panela itp) pilot przestaje reagować. Metodą prób i błędów stwierdziem że aby go reaktywować wystarczy tylko rozłączyć i podłaczyć ponownie mini iso i juz wszystko działa ale problem ten pojawia ze znów za kilka włączeń i wyłaczeń.
Ile można wyjmować radio.
Uprzejmie proszę o pomoć,