Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Smart - Licznik nie pokazuje temperatury, ilości paliwa, polożenia lewarka itd

Guidari 21 Dec 2014 01:16 1878 3
    Guidari
    Level 7  
    Jak w temacie na liczniku nie pokazuje temperatury, położenia lewarka (automat), ilości paliwa, przebiegu. Ogólnie prędkość działa. Zastanawiam się co może być przyczyną owej awarii. Licznik sprawdzony komputerem (sprawny) wcześniej przed rozbiórką bufetu wszystko działało. Do tematu załączam zdjęcia. Na zdjęciach pokazane są gniazda do których nie mogę znaleźć podłączenia. Nie wiem do czego służą i czy w ogóle coś tam było podłączone. Przyczyną mojej nie wiedzy jest to że ja osobiście nie rozbierałem tego bufetu a teraz muszę się z tym uporać. Z góry dziękuje czekam na jakieś rady :D
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Guidari
    Level 7  
    Odświeżam temat i dalej proszę o pomoc
    damdam

Level 34  
    jakieś błędy w KI ? wygląda na brak CAN między ECU a KI
    Guidari
    Level 7  
    Błędy jakie odszukałem to właśnie brak sygnału z czujników a ogólnie po testowaniu licznika komputerem diagnostycznym wszystko jest sprawne. Nie wiem jak się teraz do tego zabrać :C

Dodano po 25 [minuty]:

Doczytałem się także na forum smarta że mógł paść soft licznika tylko nie mam pojęcia jak go na nowo wgrać. Może ktoś już wgrywał softa i podzieli się wiedzą . Czekam na odpowiedź