logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlock z telefonów Nokia BB5? Aktualne metody i sprzęt

nieWiemjaka 25 Gru 2014 00:42 852 4
REKLAMA
  • #1 14252942
    nieWiemjaka
    Poziom 25  
    Posty: 1107
    Pomógł: 31
    Ocena: 72
    Witam. Jaka opcja zrobienia locka z telefonów serii bb5 , nie jestem w temacie kilka lat, robiłem mt boxem z aktywacją na bb5 , teraz coś się zmieniło ? można zrobić za darmo ? Czy szukać mt boxa z aktywacją, a może inny sprzęt ?
  • REKLAMA
  • #2 14253157
    0xC0FFEE
    Poziom 19  
    Posty: 509
    Pomógł: 26
    Ocena: 88
    Każdy sprzęt do BB5 - ATF, MT-Box z aktywacją SL20 i noTP, UFS+HWK, Infinity BEST BB5 - jest tego sporo. A Polski zrobisz Phoenixem przez USB.
    Za darmo na szczęście takiej opcji zesmoczenia nie ma.
  • REKLAMA
  • #3 14253322
    nieWiemjaka
    Poziom 25  
    Posty: 1107
    Pomógł: 31
    Ocena: 72
    To o polaku to wiem, bardziej mi chodziło czy coś się zmieniło z unlockami, czyli szukam mt boxa i to była aktywacja bb5 prawda do min 6300... bo do 6500c slide itp bb5+ tak ?
  • REKLAMA
  • #4 14253373
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Na dzień dzisiejszy do simlocków to co najmniej cyclonkey lub też a nawet lepszy będzie best. Mt box to już relikt historii. ;)
  • #5 14253405
    nieWiemjaka
    Poziom 25  
    Posty: 1107
    Pomógł: 31
    Ocena: 72
    No widzisz nie jestem w temacie, tylko że mi to trzeba do zrobienia locków z serii sztuk 6300 więc inwestować też dużo nie chce bo bezsens.

    Czy to mowa o takim sprzęcie :
    Moderowany przez jever 23:

    3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

REKLAMA