Panowie potrzebuję uruchomić jakieś gry na telewizorze HD Ready 1366x768 ro0zdzielczości.
Niestety nie wiem które ze starszych tytułów są przystosowane albo mają fixy do tej rozdzielczości i pracy w panoramie. Uruchomiłem NFS MW poprzez takiego fixa nie dało rady.
TV podłączone poprzez laptopa ze słabą grafiką. 8200M G z DirectX 10. 3GB RAM. Laptop Asus X50GL.
Proszę o pomoc bo obraz jest bardzo ładny poprzez HDMI, Internet to sama przyjemność.
Pozdrawiam.
Niestety nie wiem które ze starszych tytułów są przystosowane albo mają fixy do tej rozdzielczości i pracy w panoramie. Uruchomiłem NFS MW poprzez takiego fixa nie dało rady.
TV podłączone poprzez laptopa ze słabą grafiką. 8200M G z DirectX 10. 3GB RAM. Laptop Asus X50GL.
Proszę o pomoc bo obraz jest bardzo ładny poprzez HDMI, Internet to sama przyjemność.
Pozdrawiam.