Witam po raz kolejny. Problem dotycz pralki jak w opisie. Pralka steruje programatorem (programator przechodzi przez wszystkie etapy prania) pobiera wodę, grzeje wodę, wypompowuje wodę jednak silnik nie reaguje a co za tym idzie nie kreci się bęben i nie pierze. Silnik sprawdzony na stole chodzi pięknie, szczotki zużyte w około 40%. Proszę wiec Szanownych Kolegów o pomoc w rozwiązaniu opisanego problemu? Dodam jeszcze iż sterowniku silnika Remco 5520, wymieniłem rezystor R7 bo nie miał parametrów.