Problem jest następujący. Programik zainstalował się bez żadnego problemu, Zaznacze jeszcze ze mam XP pro z SP1. uruchamia ise bez problemu, choć troche spowalnia reszte kompa, ale to wydaje mi się normalne. Problme mam taki, że: jeżeli napisze sobie kilka linii kodu i chce się cofnąć kursorami w górę programu to mi zaznacza tekst na szaro. Z compilowaniem programu nie stwierdziłem problemów żadnych.
Skład w komputerze: WIN Xp pro SP1 (jak wyżej);
Celeron 2,46GHz; 512RAM; to chyba jedyne rzeczy które moga mieć wpływ na Pascala.
Czy jest jakiś sposóba by cosikz tym zrobić?? Probowałem już zgodność z Windą 95, ale nic to nie dało.
Plizka bardzo o pomoc, za niedługo mam zaliczenie, a tablic i trybu rekordowego ni w żąb.
Z góry dzięki za pomoc.
Skład w komputerze: WIN Xp pro SP1 (jak wyżej);
Celeron 2,46GHz; 512RAM; to chyba jedyne rzeczy które moga mieć wpływ na Pascala.
Czy jest jakiś sposóba by cosikz tym zrobić?? Probowałem już zgodność z Windą 95, ale nic to nie dało.
Plizka bardzo o pomoc, za niedługo mam zaliczenie, a tablic i trybu rekordowego ni w żąb.
Z góry dzięki za pomoc.