Jak w temacie.Po wgraniu softu mam czarny prostokąt.Wgrałem zpowrotem backup i nic nie pomogło,,,,Próbowałem różne wersje softu i dalej nic.Zdjecie simlocka Freią i wpisanie Imei spod naklejki także nic nie daje,,,,nie mam już pomysłów.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam