Witam.Ja niedawno kupiłem tego
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51046560 solidny sprzedawca i szybka przesyłka.Nie wiem jaki chciałeś kupić bo drugi link nie działa.Mogę coś powiedzieć o moim odtwarzaczu.Bardzo solide wykonanie,front aluminiowy,dość odporny ,mały,używa się go bardzo fajnie.Ale są też minusy:
-nie obsługuje katalogów,szkoda bo by się przydało
-jedna rzecz która mi się nie podoba :wyświetlacz podświetlany siedmioma kolorami,z tym że przy każdym rychu jakiegokolwiek przełącznika sam zmienia kolor,wystarczy zronbić kilka razy głośniej i już wiemy jak wygląda cała gama kolorów.(mojemu synowi to akurat nie przeszkadza).
-Radio -wiadomo jak może odbierać ,nie należy zbytnio na niego liczyć (chyba że ktoś mieszka blisko nadajnika)
Poza tym słuchawki dość dobre i solidne,bateria trzyma nawet dość długo,256 MB to jednak duuużo miejsca.Generalnie całkiem przyzwoity odtwarzacz.Pozdrawiam