Witam,
Mam taki problemik: podczas odtwarzania na kamerze czy to na komputerze po zgraniu na dysk na obrazie pojawia się po prawej stronie pasek bloczków który zniekształca obraz, dodam iż gdy na kamerze dam pauze to bloczki znikają, na komputerze już niestety nie. Poza tym stwierdziłem że od jakiegoś czasu po nagraniu materiału występuje przesunięcie dźwięku względem obrazu. Jakie są przyczyny takich objawów ?. Dzięki za pomoc.
Mam taki problemik: podczas odtwarzania na kamerze czy to na komputerze po zgraniu na dysk na obrazie pojawia się po prawej stronie pasek bloczków który zniekształca obraz, dodam iż gdy na kamerze dam pauze to bloczki znikają, na komputerze już niestety nie. Poza tym stwierdziłem że od jakiegoś czasu po nagraniu materiału występuje przesunięcie dźwięku względem obrazu. Jakie są przyczyny takich objawów ?. Dzięki za pomoc.