Witam, mam kłopot z PC, mianowicie podczas uruchamiania nic nie pojawia się na ekranie a komputer jedyne co robi to ma odpalone wentylatory na dość szybkich obrotach plus daje mi dźwiękowo znać, że coś nie tak jest z grafiką (1 długi, 2 krótkie) ale tutaj pojawia się problem. Podpiąłem działającą kartę grafiki i jest to samo, podpiąłem inny zasilacz i jest to samo, ramy też ok, dysk mimo, że odpięty to działo się to samo. Wydaje mi się, że jest to płyta główna tylko dlaczego te dźwięki odnośnie grafiki? Sloty na kartę spalone? Ogólnie mam problem bo nie mam jak sprawdzić tej płyty głównej, nie mam na stanie innej, a pożyczyć ciężko, jest jakiś inny sposób na jej sprawdzenie? Czy dopiero po ewentualnym zakupie innej się dowiem? A może to jeszcze co innego?