Panowie padl moj silniki i jestem zmuszony do zakupu innego.
Zastanawiam sie czy do trophyego hpi zseryjnym silnikiem 3.5 moge wstawic silnik od truggy czyli 4.6 ?
Czy jest to mozliwe oraz czy duzo (poza samym silnikiem ) musze wymienic i jak tak to konkretnie co ??
Bede wdzieczny za kazda pomoc i podpowiedz poniewaz przewertowalem fora i tam nie znalazlem doslownie nic o zmianie silnika.
Zastanawiam sie czy do trophyego hpi zseryjnym silnikiem 3.5 moge wstawic silnik od truggy czyli 4.6 ?
Czy jest to mozliwe oraz czy duzo (poza samym silnikiem ) musze wymienic i jak tak to konkretnie co ??
Bede wdzieczny za kazda pomoc i podpowiedz poniewaz przewertowalem fora i tam nie znalazlem doslownie nic o zmianie silnika.