Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Switche POE
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Domowa ¶ieć telefoniczna problem z Neostrad±

14 Sty 2015 19:52 1008 4
  • Poziom 2  
    Mam ostatnio pewne problemy z Neostrada do 10mb otóż wymieniłem dzisiaj ruter z wysłużonego już (zte zx10 w300) na TP-LINK TD-W8961ND ale nadal internet nie działa tak jak bym tego chciał mam pewne obawy co do mojej instalacji w domu gdyż raz na jaki¶ czas gdy dzwonił telefon rozł±czało internet albo internet rozł±cza się sam z siebie spada margines snr do np 2-3 i zastanawiam się czy to uszkodzenie lini czy mojej instalacji w domu zał±czam schemat ( dodam że nie za bardzo mam możliwo¶ć poci±gn±ć kabel ze splitera ADSL do modemu zbyt daleko) Domowa ¶ieć telefoniczna problem z Neostrad±
  • Switche POE
  • Switche POE
  • Poziom 2  
    Rozumiem a jakie mog± by¶ powody nagłych randomowych spadków synchronizacji margin snr potrafi z 25 spa¶ć do 3 a tłumienie z 35 wzrasta do 41,rozumiem ze rwanie neta przy odbieraniu telefonu to wina którego¶ z filtrów ?
  • Poziom 10  
    @delux04: u mnie były podobne objawy, tzn. "pływanie" tłumienia i SNR Margin, zrywanie synchronizacji po podniesieniu słuchawki telefonu stacjonarnego. Nie pomogła wymiana filtra i przewodów w domu. Dopiero zmiana pary od centrali do domu przyniosło efekt. Oczywi¶cie warunek, to wolna para i chęci techników.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Instalacja jest Ľle zrobiona przez co masz spadki marginesu - drugi telefon nie ma nawet założonego filtru.

WeĽ ten jeden filtr co masz i załóż go jak najbliżej puszki na zewn±trz. Do tego filtra podł±cz linię która idzie do gniazdek na dół i do pokoju. Linia która idzie na piętro może zostać tak jak jest.