Witam, planuje zakup karty graficznej do 700 zł.
Na oku mam GeForce GTX 660, jednak nie potrafię dojść, o co chodzi z tym, że te karty mają różnych producentów. Mam tu na myśli MSI, Zotac, ,Gainward, Gigabyte, Asus, Evga itp.
O co w tym chodzi i która z nich jest najlepsza? Niektóre mają jeden wentylator, niektóre dwa. Wszystkie różnią się bardzo wyglądem.
Czy może w tej cenie dostane jakąś inna kartę graficzną? Karta ma być pod GTA V bo niby na niej ma chodzić na pełnych detalach.
Na oku mam GeForce GTX 660, jednak nie potrafię dojść, o co chodzi z tym, że te karty mają różnych producentów. Mam tu na myśli MSI, Zotac, ,Gainward, Gigabyte, Asus, Evga itp.
O co w tym chodzi i która z nich jest najlepsza? Niektóre mają jeden wentylator, niektóre dwa. Wszystkie różnią się bardzo wyglądem.
Czy może w tej cenie dostane jakąś inna kartę graficzną? Karta ma być pod GTA V bo niby na niej ma chodzić na pełnych detalach.