Mam Fun proga takiego za 20zł ale podczas wgrywania flasha wyskakuja mi błędy i nie zawsze widzi karta. Więc chciałbym kupic jakiś progamator w rozsądnej cenie którym bym zaprog tą karte, bo w różnych opisach pisze aby po wgraniu loadera w FunProg/Apollo (FunProg PRO, FunProg Lite) albo w MULTIPROG PLUS(który kosztuje 135zł), przełożyć karte do programatora Phoenix/Smartmouse który swoją drogą nie jest tani. Co mam zrobić ????