Witam!!!
Mam w/w tv.Przyszedł z piszczącą przetwornicą.Uszkodzony Bu2508Af.Wyeliminowałem zimne luty na WN.Wymieniłem na 2527 bo akurat taki mmiałem.Po kilku godzinach pracy kolega przypadkiem go wyłączył.Przy próbie włączenia ponownie uległ uszkodzeniu.
napięcie z przetwornicy stabilne.Płyta jeszcze raz przejrzanaBrak zimnych lutów.Kondki na wn sprawdzone.
prosze o jakieś sugestie.
Pozdro.
PUFAN!!!
Mam w/w tv.Przyszedł z piszczącą przetwornicą.Uszkodzony Bu2508Af.Wyeliminowałem zimne luty na WN.Wymieniłem na 2527 bo akurat taki mmiałem.Po kilku godzinach pracy kolega przypadkiem go wyłączył.Przy próbie włączenia ponownie uległ uszkodzeniu.
napięcie z przetwornicy stabilne.Płyta jeszcze raz przejrzanaBrak zimnych lutów.Kondki na wn sprawdzone.
prosze o jakieś sugestie.
Pozdro.
PUFAN!!!