Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki dekoder DVB-T + DVB-S/S2?

28 Sty 2015 18:26 807 1
  • Poziom 13  
    Poszukuję dekodera, który odbierałby jednocześnie DVB-T oraz DVB-S/S2. Obecnie posiadam dekoder ADB z TnK HD, ale wkurza mnie to, że nie można przesunąć na nim programów. TnK już nie doładowujemy od dawna, a dziś na dodatek zgasły wszystkie programy z pakietu podstawowego (trzeba by go doładować...).

Dekoder musi być względnie tani, i ma zawierać funkcję dostosowania numerów programów, ale w taki sposób żeby można było listę programów DVB-T wymieszać z programami DVB-S (czyli np. 4-Polsat, 5-TVN 6-TVS, chociaż nie wiem czy takie mieszanie kanałów jest w ogóle możliwe, bo to w końcu dwie osobne głowice). W ADB Programy naziemne są na 1000+, co jest cholernie niewygodne. Byłoby bardzo miło, gdyby dekoder posiadał wejście Ethernet, wbudowanego YouTube'a i jakieś inne ciekawe ficzery (marzeniem byłaby przeglądarka stron WWW).

Wstępnie znalazłem dekoder AMIKO Mini HD Combo CXE, ale nie wiem czy jest on wyposażone w pożądane przeze mnie sortowanie kanałów.

Może ktoś korzysta z innego urządzenia o wymaganych przeze mnie funkcjonalnościach, i może coś polecić..?
  • Poziom 14  
    Najprawdopodobniej wszystkie te wymagania spełni np. FERGUSON ARIVA 150 COMBO (poza przeglądarką www)