Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Mini 2 nie ładuje się

29 Sty 2015 20:24 1260 4
  • Poziom 2  
    Witam, wczoraj mój wysłużony samsung przestał się ładować i włączać.
    Przedwczoraj był naładowany do mniej więcej 45%, położyłem się spać a rano zastałem telefon wyłączony. Myślałem, że po prostu się wyłączył bo czasem tak miał.
    Jednak gdy spróbowałem go włączyć wyświetlił się napis "samsung" i się wyłączył,
    spróbowałem go naładować wyświetliła się ikona ładowania (telefon był nadal wyłączony) po jakichś 3 godz. wracam próbuje włączyć jednak ten zaraz po pokazaniu mi menu wyłącza się. Gdy po kilku próbach udało mi się go na stałe włączyć zobaczyłem że ma tylko 5% baterii, Po ponownym podłączeniu ładowarki telefon się nie ładuje, ruszam kablem i raz ładuje a raz nie za którymś razem pojedyncze "piknięcia" zamieniły się w pojedyncze "pi" na ekranie "piorun" pokazujący czy bateria się ładuje dosłownie oszalał, więc szybko odłączyłem ładowarkę. Po wielu próbach udało mi się ładować telefon jednak musiałem trzymać wtyczką przechyloną w bok. Postanowiłem ją tak trzymać odpaliłem film i po godzinie spostrzegłem że telefon mimo iż pokazuje, że się ładuje nadal ma 5% baterii. Próbowałem wielu sposobów na ładowanie samej baterii jednak żaden nie działa. może wie ktoś czym jest to spowodowane i jak to naprawić.[/youtube]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Przeczyszczenie gniazda nic nie dało. Ale jak mam sprawdzić baterie
  • Użytkownik usunął konto