Witam!
Dostałem ekspres jak w tytule i po włączeniu cały czas wyświetlał: HEIZUNG
Po dłuższym czasie postanowiłem zajrzeć do grzałek - jedna nagrzana a druga zimna.
Sprawdziłem grzałka OK, tylko połączone z nią bezpieczniki termiczne (192 st.C) zniszczone. Termistor ma opoprność ok 10k czyli chyba też prawidłowo.
Kupić i zamienić bezpieczniki oczywiście nie sztuka ale może któryś z Was ma sugestie co do przyczyny przegrzania.
Jeżeli temat zamieszczam w niewłaściwym dziale to proszę Moderatora o przeniesienie.
Dziękuję i pozdrawiam: Paweł.
Dostałem ekspres jak w tytule i po włączeniu cały czas wyświetlał: HEIZUNG
Po dłuższym czasie postanowiłem zajrzeć do grzałek - jedna nagrzana a druga zimna.
Sprawdziłem grzałka OK, tylko połączone z nią bezpieczniki termiczne (192 st.C) zniszczone. Termistor ma opoprność ok 10k czyli chyba też prawidłowo.
Kupić i zamienić bezpieczniki oczywiście nie sztuka ale może któryś z Was ma sugestie co do przyczyny przegrzania.
Jeżeli temat zamieszczam w niewłaściwym dziale to proszę Moderatora o przeniesienie.
Dziękuję i pozdrawiam: Paweł.