Poszukuje schematu do stacji dokującej a najlepiej całego zasilacza gdyż ten spalił się i nie mam pojecia gdzie on jest. Głosnik został zakupiony w Irlandii przeszperałem troche w necie ale nigdzie nie moge znaleźć tego co mi potrzeba . Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc . w załączniku są zdjęcia i model tego oto głosniczka