Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nice fotokomórka - w czasie opadów nie zamyka bramy

09 Lut 2015 20:14 4770 16
  • Poziom 10  
    Witam mam taki problem z bramą napęd to nice robus i fotokomórki bluebus takie jajka i jak jest sucho jest ok jak tylko pada deszcz , śnieg bramy nie da się zasunąć i dioda na jednej z komórek świeci cały czas jak by była przeszkoda po przetarciu działa ale nie za każdym razem co jeszcze zauważyłem że jak jest sucho to dioda w pierwszej fotokom. pulsuje co ok sekundę a w drugiej miga bardzo szybko dawniej takiego problemu nie było czy da się z tym coś zrobić czy fotokomórka do wymiany ?
  • Poziom 10  
    Właśnie że wcześniej bylo ok i nic nie robilem przyszlo to z czsem
  • Poziom 10  
    O potraceniu nie ma szans zastanawia mnie to szybkie miganie jednej fotokomorki u sasiada obydwie mrugaja wolno obudowy wyczyszczone wnętrza zamienione i dalej to samo
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Rozkodowalem wszystko i zaprogramowalem komórki od nowa i pulsuje blubus i swieci stale stop
  • Poziom 10  
    świecąc w jednej kom jest poświata fioletowa a w tej co szybko mruga nic nie było zamieniłem je miejscami i ta co szybko mrugała dalej tak mruga nie ważne gdzie jest na razie je wyłączyłem bo lepsze to niż co chwile ręcznie zamykać
  • Poziom 10  
    Tak robile wyjalem kagwl blubus i nacislem te przyciski potem wlozylem wtyczke i zaprogramowalem od nowa j dalej to samo fotokomorki działały przez 4lata dodrze i zaczelo sie dopiero teraz tak dziac i nie maja regulacji

Dodano po 12 [sekundy]:

Tak robiłem odołączyłem wtyczkę blubus i nac. te przyciski potem włożyłem wtyczkę i zaprogramowalem od nowa j dalej to samo fotokomorki działały przez 4lata dodrze i zaczelo sie dopiero teraz tak dziać i nie mają regulacji
  • Poziom 10  
    Tak napęd chodzi bez problemu a ta dioda bardzo duża w porównaniu do tamtej?
  • Poziom 12  
    Tyle gdybania a to tylko dioda nadawcza. Pozdrawiam .
  • Poziom 10  
    Tak tylko dioda jak dla mnie jest bardzo mała i ja nie jestem ją w stanie wymienic

Dodano po 13 [sekundy]:

Tak tylko dioda jak dla mnie jest bardzo mała i ja nie jestem ją w stanie wymienic
  • Poziom 10  
    komórka wymieniona i wszystko jest ok