Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy da sie i jak przestroić radio (mazda 2002 USA)

16 Maj 2005 15:42 2743 4
  • Poziom 24  
    Witam Posiadam takie radio w Mazdzie z 2002 r , jest sprowadzona z usa, czy da sie zmianic strojenie stacji z nieparzystego na normalne? Jasli tak to prosil bym o poinstruowanie. Radio jak widać integra. Z gory dzieki. Pozdro.
  • Spec od car audio
    Jest to identyczne radio jak można kupić na aukcjach za 180 zł nówka sztukę. Szkopuł w tym, że nie można w tym ustawić syntezy EU tylko jest USA oraz japońska (wtedy też radio zamienia sobie strony). Niestety dużo czasu poświęcone na próby zakończyło się porażką - nie udało mi się znaleźć cywilizowanej kombinacji. Za to duży ubaw dał mi panel - tą ramkę wokół dziury na kasetę się zdejmuje :D
  • Poziom 24  
    Ehh szkoda:( Ale jak to na ukcji mozna zakupic za 180?? Przeciez to ma zmieniarke cd:)
  • Spec od car audio
    Ktoś nawiózł chyba tira tego. Zmieniacz CD jest wymiennym modułem zamiast CD tak samo jak kasetę można wymienić na MD lub czasem jest całkiem bez.
  • Poziom 11  
    Witam serdecznie

Poszukuje mapy pamięci do takiego radia jak w temacie . Ktoś się za to zabrał i wykasował pamięć wgrywając całkiem coś innego. I jeszcze jedno pytanie czy wie ktoś czy to radio odpali się na warsztacie bez samochodu ?

Moje radio różni się tylko brakiem kasety . Pochodzi z Mazdy Mx5 ,oznaczenia na radiu NC82 66 9S0 i RT-9418G