Witam,
Zastanawia mnie wyobor kolumn wharfadele lx 15 oraz ldm pxp 315
Ktore z kolumn sa lepsze? Wiecej basu?
Jakies opinie?
Zastanawia mnie wyobor kolumn wharfadele lx 15 oraz ldm pxp 315
Ktore z kolumn sa lepsze? Wiecej basu?
Jakies opinie?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam