własnie mam taki problem jak rysuję naprzykład płytkę drukowaną w auto cad to przenoszę ja do programu graficznego i tm wypełaniam ścieżki itp.... tak mi łatwiej tylko jets jeden problem nie ma opcji (albo ja jej własnie nie znam) żeby zamienic taki rusunek na JPG czy BMP. ja to robię teraz tak ze robię screen shota ekranu i przenoszę do painta sprawa się komplikuje jak naprzykład mam dużą płytk to jak zrobię screen shota całej płytki to te klinie się zlewają i sa niewyraźne. ttedy kopuje kran naprzykład 4 razy i składam to w paint ale jest to brdzo żmudne :/
aha znalałem opcje eksportuj do bmp ale to jets to samo jak bym zrobił screen shoota
co mozecie mi poradzić??
mam autoCAD 2005 PL
aha znalałem opcje eksportuj do bmp ale to jets to samo jak bym zrobił screen shoota
co mozecie mi poradzić??
mam autoCAD 2005 PL