Witam, zrobiłem prosty regulator napięcia na LM317. Nastawy przedstawia poniższy schemat zaczarpnięty ze strony http://www.masters.com.pl/pl,tools-stabilizator-liniowy-lm
Problemem jest to, że po ustawieniu interesującego mnie napięcia zaczyna ono maleć, nie trzyma nastawionego poziomu tylko spada. Zmieniałem stabilizator, niestety bez skutku. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Problemem jest to, że po ustawieniu interesującego mnie napięcia zaczyna ono maleć, nie trzyma nastawionego poziomu tylko spada. Zmieniałem stabilizator, niestety bez skutku. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?