WITAM
nie robiłem tego modelu,może ktoś z kolegów ma coś na ten temat-chodzi oczywiście o kod
nie robiłem tego modelu,może ktoś z kolegów ma coś na ten temat-chodzi oczywiście o kod
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam