Kojarzycie może czy da się tego pada skalibrować?
W kontrolerach gier (tam gdzie kiedyś kalibrowałem x360) w zakładce dot. kalibracji mam 2 przyciski. Resetuj na domyślne oraz kalibruj. Pierwszy aktywny (wciskałem) i drugi nieaktywny.
Tego pada nie da się skalibrować czy robi się to inaczej?
W kontrolerach gier (tam gdzie kiedyś kalibrowałem x360) w zakładce dot. kalibracji mam 2 przyciski. Resetuj na domyślne oraz kalibruj. Pierwszy aktywny (wciskałem) i drugi nieaktywny.
Tego pada nie da się skalibrować czy robi się to inaczej?