Witam. Kupiłem Steama sobie na swój komputer.
Podam specyfikację i7-2670 2.20 GHz 2.20 GHz, 6GB ramu oraz silną grafikę Nvidia GT 520MX.
Po zainstalowaniu Steam nie wyszukuje mi serwerów.
Ustaliłem ping maksymalny oraz zaporę, wyłączyłem oraz dodałem Steam do zapory. Niestety zero reakcji. Zero serwerów oraz w CS:GO nie wyszukuje mi ani serwerów ani żadnej gry. Co mogę jeszcze zrobić?
Podam specyfikację i7-2670 2.20 GHz 2.20 GHz, 6GB ramu oraz silną grafikę Nvidia GT 520MX.
Po zainstalowaniu Steam nie wyszukuje mi serwerów.
Ustaliłem ping maksymalny oraz zaporę, wyłączyłem oraz dodałem Steam do zapory. Niestety zero reakcji. Zero serwerów oraz w CS:GO nie wyszukuje mi ani serwerów ani żadnej gry. Co mogę jeszcze zrobić?