logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Brak serwerów w CS 1.6 i CS:GO na Steamie, mimo ustawień zapory i pingu

norbi1322 30 Mar 2015 17:26 2796 13
REKLAMA
  • #1 14574601
    norbi1322
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Witam. Kupiłem Steama sobie na swój komputer.
    Podam specyfikację i7-2670 2.20 GHz 2.20 GHz, 6GB ramu oraz silną grafikę Nvidia GT 520MX.
    Po zainstalowaniu Steam nie wyszukuje mi serwerów.
    Ustaliłem ping maksymalny oraz zaporę, wyłączyłem oraz dodałem Steam do zapory. Niestety zero reakcji. Zero serwerów oraz w CS:GO nie wyszukuje mi ani serwerów ani żadnej gry. Co mogę jeszcze zrobić?
  • REKLAMA
  • #2 14574766
    saturas93
    Poziom 14  
    Posty: 124
    Pomógł: 5
    Ocena: 30
    Odinstalować i zainstalować na nowo steam.
  • REKLAMA
  • #3 14574836
    norbi1322
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Nie dziala, robilem juz reinstalacje
  • REKLAMA
  • #4 14574884
    saturas93
    Poziom 14  
    Posty: 124
    Pomógł: 5
    Ocena: 30
    Hmm a konto nie posiada przypadkiem vac bana bo dziwne żeby przy obu grach występował taki błąd sprawdź czy możesz się połączyć z jakimś serwerem only steam przez konsole.
  • #5 14575393
    norbi1322
    Poziom 9  
    Posty: 7
    raczej nie posiadam poniewaz gram na drugim laptopie i w tym problem

    Dodano po 7 [minuty]:

    w cs 1,6 gram bez steam na drugim laptopie i jest ok na nowym nie widzi sererow w 1,6 i cs go tez. Tylko ze ja nie mam router ale cos takiego http://allegro.pl/wzmacniacz-wifi-lan-tp-link-tl-wa860re-1x-230v-i4978071317.html. Może w tym problem ? czasami nawet nie moge ze staemem sie polaczyc
  • #6 14575879
    saturas93
    Poziom 14  
    Posty: 124
    Pomógł: 5
    Ocena: 30
    Non Steam nie ma nic do CS z Steam. Sprawdź Steam ID, czy nie ma vac bana, bo chyba raczej masz i możesz jeszcze spróbować wgrać tego non-steam na tym nowym kompie czy też ci nie znajdzie serwerów. Aha i możesz wykonać te kroki na Steam, żeby mieć pewność, czy to nie vac ban. Cytat zaczerpnięty z innego forum:
    Cytat:
    Co mogę zrobic jeśli zostałem zbanowany?
    Wciąż możesz grac w gry Single-Player lub na nonsteamowych serwerach (z głównego menu Steam idź do menu "Widok", wybierz "Serwery", następnie kliknij "Zmień filtry" i wybierz "Niechronione" w rozwijanej liście "Anti-cheat").

    Jeśli to vac ban, oddaj to konto, bo zapewne kupiłeś je na allegro albo od kogoś z serwera, na którym grasz. Zresztą kupno czyjegoś konta jest zabronione. :)
  • #7 14576085
    norbi1322
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Ja nie kupiłem konta na allegro lecz sam key. Mój Steam STEAM_0:0:112486813.
  • #8 14576407
    saturas93
    Poziom 14  
    Posty: 124
    Pomógł: 5
    Ocena: 30
    A non steam działa na tym nowym kompie?
  • #9 14577687
    norbi1322
    Poziom 9  
    Posty: 7
    tez nie dziala

    Dodano po 1 [minuty]:

    cs odpalam normalnie ale serwerów nie widzi
  • #10 14577721
    saturas93
    Poziom 14  
    Posty: 124
    Pomógł: 5
    Ocena: 30
    To dziwnie - też mam CS 1.6 i u mnie działa wszystko dobrze i nigdy nie miałem z tym problemu. Ostatnie co mi przychodzi na myśl, to wgraj serwery CS Setti ze strony - wykonaj dokładnie wszystkie kroki:
    http://css.setti.info/masterserver/masterserver-instructions/
    Napisz czy działa.
    A i możesz jeszcze spróbować odblokować porty te, które są na tej stronie: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8571-GLVN-8711
  • #11 14577746
    norbi1322
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Joined Steam: Unknown
    Steam Level: --
    Friendship: Sign in to check
    Online Status: Online
    Profile Privacy: Public
    Trade Ban: None
    VAC Ban: None
    Community Ban: None
    Copy Info
    | steamname: norbi1322

    Dodano po 6 [minuty]:

    to raczej chodzi o te porty ale nie wiem jak je zmienic
  • #12 14577776
    saturas93
    Poziom 14  
    Posty: 124
    Pomógł: 5
    Ocena: 30
    Musisz zalogować się do panelu administratora twojego routera najlepiej jak wpiszesz model swojego routera w google i do pisac przekierowywanie portów.
  • REKLAMA
  • #13 14577918
    norbi1322
    Poziom 9  
    Posty: 7
    A co mam wpisać tutaj?
    Użyj Interfejsu?
    Nazwa Aplikacji?
  • #14 14578052
    saturas93
    Poziom 14  
    Posty: 124
    Pomógł: 5
    Ocena: 30
    Tego nie wiem bo nie wiem jak wygląda ten panel, w nazwa aplikacji to raczej steam czy cos takiego.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z brakiem możliwości wyszukiwania serwerów w grach CS 1.6 i CS:GO na platformie Steam, mimo odpowiednich ustawień zapory i pingów. Po reinstalacji Steam oraz dodaniu go do zapory, problem nadal występuje. Użytkownik nie posiada VAC bana, a na innym laptopie gra działa poprawnie. Inni uczestnicy dyskusji sugerują sprawdzenie ustawień portów w routerze oraz wgranie serwerów CS Setti. Użytkownik nie ma routera, a jego połączenie z Internetem może być problematyczne. Wskazówki dotyczące przekierowywania portów oraz nazwy aplikacji do wpisania w panelu administratora routera są również poruszane.
REKLAMA