Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool AKP 335/01 IX - Termostat piekarnika wymaga wymiany, ale na jaki?

sworcjusz 01 Kwi 2015 09:29 1848 0
  • #1 01 Kwi 2015 09:29
    sworcjusz
    Poziom 2  

Cześć, czeka mnie wymiana termostatu w piekarniku, udało mi się go nawet już wymontować, ale nie do końca wiem ile z tego muszę wymienić i gdzie najlepiej zakupić potrzebne części.

Dane techniczne:
    Type: FSXM6
    Model: AKP 335/01 IX
    Nr: 857733510525

Objawy:
    Nic nie wychodzi :)
    Wiem, wiem, pewnie powiecie, żebym sie nauczył piec, ale już kilka osób próbowało naprawde podstawowych wypieków i jest ewidentnie problem, np. ryba się piecze 1,5 godziny i jest ledwo gotowa.
    Wiem, że same grzałki działają więc to raczej nie tu leży wina.

Whirlpool AKP 335/01 IX - Termostat piekarnika wymaga wymiany, ale na jaki? Whirlpool AKP 335/01 IX - Termostat piekarnika wymaga wymiany, ale na jaki? Whirlpool AKP 335/01 IX - Termostat piekarnika wymaga wymiany, ale na jaki?
    Pytanie 1:
    Czy muszę kupić i wymienić wszystko, czyli puszkę widoczną na zdjęciu i drut, który jest z jednej strony przylutowany do termostatu, a z drugiej wchodzi do środka piekarnika, czy tylko sam termostat wystarczy?

Pytanie 2:
    Gdzie najlepiej szukać części zamiennych? Znalazłem w polskim Internecie tylko jedno miejsce z częściami do tego piekarnika, ale sam termostat wyglądał inaczej niż ten który jest u mnie, a cała "puszka" kosztuje ponad 200 co mija się z celem. Termostat z Allegro wyglada tak:
    Whirlpool AKP 335/01 IX - Termostat piekarnika wymaga wymiany, ale na jaki?

Pytanie 3:
    Zauważyłem, że moja obudowa jest lekko okopcona (na poniższym zdjęciu widać dokładnie). Czy to może być przyczyną ustarki?

Bardzo proszę o odpowiedź, idą święta !!! :)

0 0