logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

cos z zepsytego skatera mustek'a co to jest? jak to odpalic?

_POCk_ee 22 Maj 2005 18:31 807 2
REKLAMA
  • #1 1515941
    _POCk_ee
    Poziom 14  
    Posty: 196
    Pomógł: 8
    Ocena: 5
    wiec mam takie cos i nie bardzo wiem jak to sie nazywa

    nie jestem takim kompletnym lamerem elektrycznym i wiem co to sa kandensatory rezystory tranzystory stabilizatoty itd.... i w sumie powinienem poradzic sobie z naprawieniem zasilania :) tego czegos

    tylko nie wiem co to jest tak dokladnie i nie wiem na jekiej zasadzie to dziala!! na jakie napiecie i prad itd.....??
    jak ktos wie prosze o kontakt

    a pozatym tu jest polowa rzeczy popalona ale dlawik jest dobry to moze bedzie dobrze :) stabilizator jest 12V

    nie chce naprawic skanera tylko zrobic zeby to swiecilo :)

    co to jest?? to biale dlugie ;) co świeci: w dzialajacym skanerze :))
    moze jakis opis?
    Załączniki:
    • 1.jpg (32.83 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • 2.jpg (39.75 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • 3.jpg (33.09 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 1519698
    _POCk_ee
    Poziom 14  
    Posty: 196
    Pomógł: 8
    Ocena: 5
    ??
REKLAMA