wiec mam takie cos i nie bardzo wiem jak to sie nazywa
nie jestem takim kompletnym lamerem elektrycznym i wiem co to sa kandensatory rezystory tranzystory stabilizatoty itd.... i w sumie powinienem poradzic sobie z naprawieniem zasilania
tego czegos
tylko nie wiem co to jest tak dokladnie i nie wiem na jekiej zasadzie to dziala!! na jakie napiecie i prad itd.....??
jak ktos wie prosze o kontakt
a pozatym tu jest polowa rzeczy popalona ale dlawik jest dobry to moze bedzie dobrze
stabilizator jest 12V
nie chce naprawic skanera tylko zrobic zeby to swiecilo
co to jest?? to biale dlugie
co świeci: w dzialajacym skanerze
)
moze jakis opis?
nie jestem takim kompletnym lamerem elektrycznym i wiem co to sa kandensatory rezystory tranzystory stabilizatoty itd.... i w sumie powinienem poradzic sobie z naprawieniem zasilania
tylko nie wiem co to jest tak dokladnie i nie wiem na jekiej zasadzie to dziala!! na jakie napiecie i prad itd.....??
jak ktos wie prosze o kontakt
a pozatym tu jest polowa rzeczy popalona ale dlawik jest dobry to moze bedzie dobrze
nie chce naprawic skanera tylko zrobic zeby to swiecilo
co to jest?? to biale dlugie
moze jakis opis?