Witam, a wiec jestem tutaj poniewaz stracilem partycje poprzez zainstalowanie programu partition magic w wersje demo i po dwukrotnym nacisnieciu 'ok' pojawil sie blue screen i gdy komputer uruchomil sie ponownie nie widzialem juz moich partycji, dodam ze mam 2 dyski. Tak wiem ze istnieje juz kilka tematow lecz nie chce ich odświezac po roku.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.