logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Utrata partycji po użyciu Partition Magic - jak odzyskać dane?

vorever 18 Kwi 2015 22:37 831 4
REKLAMA
  • #1 14628360
    vorever
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Witam, a wiec jestem tutaj poniewaz stracilem partycje poprzez zainstalowanie programu partition magic w wersje demo i po dwukrotnym nacisnieciu 'ok' pojawil sie blue screen i gdy komputer uruchomil sie ponownie nie widzialem juz moich partycji, dodam ze mam 2 dyski. Tak wiem ze istnieje juz kilka tematow lecz nie chce ich odświezac po roku.

    Utrata partycji po użyciu Partition Magic - jak odzyskać dane?

    Utrata partycji po użyciu Partition Magic - jak odzyskać dane?

    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 14628366
    dedito
    Poziom 39  
    Posty: 4770
    Pomógł: 527
    Ocena: 593
    Sklonuj dyski.
    Użyj testdisk.
  • REKLAMA
  • #3 14628382
    vorever
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Żaden ze mnie informatyk, nie wiem co zrobic w tym Testdisku :|

    Edit: Odpalilem testdisk poki co odzyskalem jedna partycje, biore sie za drugi dysk.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 14628413
    dedito
    Poziom 39  
    Posty: 4770
    Pomógł: 527
    Ocena: 593
    www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Step_By_Step
    Zaczyna się od kopii i pracuje się na kopii.
  • #5 14628557
    vorever
    Poziom 2  
    Posty: 3
    problem pojawia sie z ostatnia partycja 'filmy' , nie moge jej przywrócic :/

    Utrata partycji po użyciu Partition Magic - jak odzyskać dane?

    DMDE zalatwil sprawe, temat do zamkniecia :)
REKLAMA