Mam pytanie czym odzyskać partycję lub dane z partycji którą mi trafiło przez to że przerwałem Partytion Magicowi prace podczas gdy przerabiał partycje na dysku.
Mam dysk twardy 40gb który był podzielony tylko jako dysk logiczny na pierwszej połowie nie było dysku na drugiej był z moimi danymi do których straciłem kontakt.
Zrobiłem cos takiego że partycję rozszerzoną zmniejsyłem do miejsca gdzie zaczynałam się partycja z moimi danymi, a w miejscu które się zwolniło na początku dysku utworzyłem partycję główną i w trakcie gdy partycje były przerabiane przerwałem.
Teraz w tym momencie mam tylko dysk podzielony na primary i logical bez żadnej partycji.
Z góry dzięki za pomoc
Mam dysk twardy 40gb który był podzielony tylko jako dysk logiczny na pierwszej połowie nie było dysku na drugiej był z moimi danymi do których straciłem kontakt.
Zrobiłem cos takiego że partycję rozszerzoną zmniejsyłem do miejsca gdzie zaczynałam się partycja z moimi danymi, a w miejscu które się zwolniło na początku dysku utworzyłem partycję główną i w trakcie gdy partycje były przerabiane przerwałem.
Teraz w tym momencie mam tylko dysk podzielony na primary i logical bez żadnej partycji.
Z góry dzięki za pomoc