Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HDMI -> TV odwrócony obraz, do góry nogami obraz? Tablet Android

xena11 01 Maj 2015 21:55 3231 2
  • #1 01 Maj 2015 21:55
    xena11
    Poziom 9  

Witam, po podłączeniu tabletu Quadra 7 przez HDMI do telewizora wyświetla się odwrócony obraz do góry nogami? O co chodzi? W czym problem, w kablu?
    Jest to kabel ze złączem Mini HDMI -> HDMI bez adaptera.
    Próbowałem aplikacji która obraca ekran po naciśnięciu przycisku - działa tylko gdy nie jest podłączony HDMI. Gdy HDMI jest podłączone nie idzie obrócić ekranu.
    Poza tym wszystko ok. Proszę nie proponować mi postawić telewizor do góry nogami. :)

2 2
  • #2 02 Maj 2015 06:10
    Polon_us
    Poziom 40  

Proszę podać model i producenta telewizora.

Niezależnie od tego, proszę sprawdzić w ustawieniach tego tableta, czy nie ma tam opcji dla wyjścia HDMI. Niestety, instrukcja którą znalazłem, jest bardzo powierzchowna.

0
  • #3 02 Maj 2015 17:53
    xena11
    Poziom 9  

Jest to model LG 32LD465 i przy podłączeniu z komputera czy z komórki pokazuje dobrze.

Tablet to Quadra7 Pentagram z najnowszym dla tego modelu Androidem. W opcjach jest tylko włączanie i wyłączanie HDMI i zmiana rozdzielczości. W programie IBIS tylko wsparcie dla HDMI ON/OFF.

Dodano po 1 [godziny] 18 [minuty]:

OK. sytuacja opanowana. Dzięki za podpowiedź. Po włączeniu w programie IBIS wsparcie dla HDMI i po zrestartowaniu zaczęło to działać prawidłowo. :)

Super dzięki. Myślę że ten wątek będzie pomocny dla innych więc niech zostanie.

Pozdrawiam

2
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo