Witam. Wymieniłem inwerter i dalej nie mam podświetlenia matrycy i napięcia na wyjściu inwertera. Ale mam jedno pytanie - mam wszystko "na wierzchu" luzem .. matryce, inwerter, taśme, nic nie jest przykręcone - może być to spowodowane brakiem jakiejś masy? Czy nawet jak wszystko jest luzem podpięte powinno zadziałać?
Pozdrawiam i proszę o porady.
Pozdrawiam i proszę o porady.