Witam. Mam taki problem. Podczas wymiany klapy matrycy zrobiłem śrubokrętem małe zwarcie na wtyczce do inwertera (wtyczka na wyjściu z inwertera była wypięta) i w tej chwili mam bardzo przyciemniony obraz na matrycy
(pod światło coś tam widać) na zew. monitorze ok. Pomierzyłem napięcia na wtyczce do inwertera i wyszło mi że jest brak napięcia 19V na 1 pinie ale nie jestem pewien czy tam powinno być 19V.
1 pin 0V
2 pin 5.2V
3 pin 3.3V
4 pin 1.3V
5 pin 0V
Nie wiem gdzie jest jakiś bezpiecznik na płycie głównej lub jaka może być przyczyna tej usterki. Proszę o pomoc.
(pod światło coś tam widać) na zew. monitorze ok. Pomierzyłem napięcia na wtyczce do inwertera i wyszło mi że jest brak napięcia 19V na 1 pinie ale nie jestem pewien czy tam powinno być 19V.
1 pin 0V
2 pin 5.2V
3 pin 3.3V
4 pin 1.3V
5 pin 0V
Nie wiem gdzie jest jakiś bezpiecznik na płycie głównej lub jaka może być przyczyna tej usterki. Proszę o pomoc.