Mam problem z drzwiczkami w klasycznej mikrofalówce Siemens.
Pewnego razu przy otwieraniu mikrofali za pomocą przycisku/dźwigni, w środku dało się usłyszeć jakiś trzask. Od tego czasu drzwi nie zatrzaskują się, zamiast tego "wybijając" z powrotem. Wygląda to tak:
Chciałbym wiedzieć, co tam prawdopodobnie mogło się stać i czy jest jakaś szansa, żeby naprawić to samemu.
Pewnego razu przy otwieraniu mikrofali za pomocą przycisku/dźwigni, w środku dało się usłyszeć jakiś trzask. Od tego czasu drzwi nie zatrzaskują się, zamiast tego "wybijając" z powrotem. Wygląda to tak:
Chciałbym wiedzieć, co tam prawdopodobnie mogło się stać i czy jest jakaś szansa, żeby naprawić to samemu.