Dzień dobry mam problem z ekspresem do kawy, jest to Delonghi model EC820. Problem leży w tym, że para zamiast uciekać przez dyszę, ucieka bokiem, tzn jakby z wnętrza ekspresu. Co robić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamNorwidus napisał:Tylko to takie dziwne gwiazdki, cóż dzięki za odpowiedź.