Przełożyłem szkło z modelu UE46ES5500 , model bez 3D, bez wifi itp. Podświetlenie,main i zasilacz oryginał z modelu 6300. Przełożone tylko szkło z T-conem AUO.
Wcześniej było LTJ460HW03-C
Problem polega na tym że nie podświetla się lub za słabo dolna połowa.
Ogólnie podświetlenie po odpięciu main jest ok.
Wszystkie podzespoły sprawne. Podejrzewam, że trzeba coś poprzestawiać w menu serwisowym. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł będę wdzięczny
Wcześniej było LTJ460HW03-C
Problem polega na tym że nie podświetla się lub za słabo dolna połowa.
Ogólnie podświetlenie po odpięciu main jest ok.
Wszystkie podzespoły sprawne. Podejrzewam, że trzeba coś poprzestawiać w menu serwisowym. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł będę wdzięczny